تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...
تابلو بورس

صف‌های خرید متشکل از سهام‌داران حقیقی و اقبال ایشان به نماد‌های نفتی موجب شد روند حرکت شاخص کل بورس، برخلاف روز گذشته مثبت شود. شاخص کل هم‌وزن و شاخص کل فرابورس نیز مثبت بودند.

کد خبر: ۹۴۲۳۰
۱۳:۱۳ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

تابلو بورس شاخص کل بورس هم وزن فرابورس اوراق بهادر تهران بازار سرمایه

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱۲ خرداد، شاخص کل بورس، شاخص کل هم‌وزن و شاخص فرابورس روندی صعودی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۷۲ درصد رشد کرد و ۸ هزار و ۱۹۰ واحد افزایش داشت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۶۵ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با صعود ۶۶۰ واحدی بر روی ۳۸۲ هزار و ۳۶ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فولاد»، «شپنا»، «فارس»، «شتران»، «وغدیر»، «خوردو» و «فملی». تمام این هفت نماد مثبت بودند.

نماد‌های «ثبهساز»، «کویر»، «وبملت»، «ولپارس»، «پتایر»، «خساپا» و «فاراک» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «چخزر»، «غگیلا»، «وپویا»، «فتوسا»، «وسپهر»، «سبزوا» و «بکهنوج» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۱۲۳ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۴۹ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز در حدود ۹۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به سه هزار و ۴۱۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی صعودی، ۱۵ واحد رشد داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۶۹۳ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «غویتا»، «آریا»، «وهور»، «ذوب»، «تاپکیش»، «مارون» و «زاگرس».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: