تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: پیش بینی می‌شود که امروز مصرف برق به ۵۸ هزار مگاوات و بالاتر برسد. برق

کد خبر: ۹۴۲۰۹
۱۲:۲۶ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

رکورد مصرف برق

دیدارنیوز ـ مصطفی رجبی مشهدی افزود: امروز شاهد یکی از گرم‌ترین روز‌های سال هستیم به طوری که در اغلب نقاط کشور، دما افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا کرده و پیش بینی می‌شود که مصرف به ۵۸ هزار مگاوات و بالاتر برسد که مصرف بسیار بالایی است و قطعا ما برای تامین این میزان محدودیت‌های جدی داریم.

وی اضافه کرد:، اما پیش بینی شده است که از طرح‌های تشویق محور مدیریت مصرف استفاده کنیم و با همکاری خوب مشترکان بخش خانگی بتوانیم در ساعات اوج مصرف محدودیت‌های تامین برق را به حداقل ممکن برسانیم.

سخنگوی صنعت برق کشور بیان کرد: از همه مشترکان تقاضا داریم که در ساعات اوج مصرف از وسایل برقی پرمصرف استفاده نکنند، کولر‌های آبی را روی دور کند، قرار دهند و کولر‌های گازی را روی ۲۵ درجه تنظیم کنند.

برچسب ها: مصرف برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: