تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.

باشگاه منچستریونایتد در آغاز خریدهای تابستانی خود موفق شد با جیدون سانچو ستاره دورتموند به توافقات اولیه دست پیدا کند.

کد خبر: ۹۴۱۳۹
۰۹:۲۰ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

توافق اولیه منچستر یونایتد با سانچو

دیدارنیوز - به نقل از اسپورت ۱، جیدون سانچو یکی از استعداد‌های بزرگ فوتبال اروپا است که مدت‌ها است مورد توجه منچستر یونایتد قرار دارد.

باشگاه بوروسیا دورتموند پیشنهاد شیاطین سرخ در تابستان سال قبل برای جذب سانچو را رد کرد.
روزنامه اسپورت ۱ آلمان اعلام کرد که دورتموند این بار پیشنهاد مالی یونایتد را برای جذب سانچو قبول کرده است و دو طرف به توافق اولیه دست پیدا کرده اند.

سانچو در فصلی که گذشت عملکرد خوبی داشت و هر دو گل دورتموند را در فینال جام حذفی برابر لایپزیگ به ثمر رساند تا تیمش تنها جام قهرمانی خود را به دست آورد.

این روزنامه در ادامه نوشت: سولسشایر به جای جذب هری کین از سران باشگاه یونایتد خواسته است که در تابستان سال جاری سانچو را جذب کنند و برای سال بعد هم ارلینگ هالند را به تیم بیاورند.

باشگاه دورتموند اصرار دارد که هالند را برای فصل بعد نگه دارد چرا که رقم فسخ قرارداد این بازیکن در سال ۲۰۲۲ تنها ۷۵ میلیون یورو است، اما در سال جاری این رقم ۱۸۰ میلیون یورو است و بعید است که باشگاهی حاضر باشد در تابستان سال جاری این رقم را پرداخت کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: