تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

با نتایجی که در هفته های اخیر در لیگ دسته اول فوتبال کشور رقم خورد، برای اولین بار در فوتبال ۹ تیم مدعی صعود به لیگ برتر شدند.

کد خبر: ۹۳۸۵۹
۱۵:۰۵ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

۹ تیم مدعی صعود به لیگ برتر شدند

دیدارنیوز - رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور هفته بیستم و ششم را هم پشت سر گذاشت و در پایان این هفته، بادران با ۴۴ امتیاز در رده اول قرار گرفت و تیم‌های هوادار، مس کرمان، خیبر خرم آباد و چند تیم دیگر در تعقیب این تیم هستند.

نتایج این مسابقات در هفته‌های اخیر به نوعی رقم خورد که برای اولین بار در مسابقاتی که با حضور ۱۸ تیم برگزار می‌شود، ۹ تیم مدعی صعود به لیگ برتر شدند. این در حالی است تنها ۸ هفته به پایان این فصل از مسابقات باقی مانده است. این آمار نشان از رقابت فشرده تیم‌های اول تا نهم جدول این مسابقات است. تیم‌هایی که نهایت فاصله آنها در جدول به ۵ امتیاز می‌رسد.

در حالی تیم بادران با ۴۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد که تیم پارس جنوبی با ۳۹ امتیاز در رده نهم ایستاده است تا فاصله ۵ امتیازی تیم‌های اول تا نهم جدول، موید رقابت فشرده ۹ تیم بالای جدول باشد.

هوادار و مس کرمان با اختلاف تنها یک امتیاز در تعقیب بادران صدرنشین قرار دارند و ۴ تیم ۴۰ امتیازی کورس اول صدر جدول را تعقیب می‌کنند که این ۴ تیم شامل خیر خرم آباد، استقلال خوزستان، فجر سپاسی و خوشه طلایی ساوه هستند. در کورس سوم هم شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم با ۳۹ امتیاز حضور دارند. این فشردگی امتیازات در ۹ رده اول جدول می‌تواند منجر به تغییرات زیاد در این هفته و هفته‌های آینده باشد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: