تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس خبر داد

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت:بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای به رییس مجلس خواستار بررسی خارج از نوبت لایحه رتبه‌بندی معلمان شدند.

کد خبر: ۹۳۷۷۴
۱۰:۴۹ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

 لایحه رتبه بندی معلمان

دیدارنیوز ـ محمد وحیدی اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای به رییس مجلس خواستار بررسی با اولویت و خارج از نوبت لایحه رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی مجلس بر اساس تبصره ۱ ماده ۱۰۰ آیین نامه داخلی شدند.

متن نامه نمایندگان به رییس قوه مقننه به شرح زیر است:
احتراما اینجانبان امضا کنندگان ذیل به استحضار می‌رساند به دنبال وصول لایحه نظام رتبه بندی معلمان از سوی دولت محترم بر اساس تقاضا و پیگیری مکرر اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۹۹ و تصویب آن به اتفاق آراء در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در اولین جلسه سال ۱۴۰۰ با پایان مهلت ارائه پیشنهادات از سوی نمایندگان محترم هم اکنون در دستور هفتگی مجلس قرار دارد. با عنایت به تقاضای به حق جامعه فرهنگیان کشور و عدم اجرای رتبه بندی ویژه معلمان در طول ۱۰ سال گذشته و لزوم تصویب آن در مجلس شورای اسلامی در اجزای جزء ۲ ماده ۶۳ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه دستور فرمایید این لایحه با اولویت وفق تبصره ۱ ماده ۱۰۰ قانون آئین نامه داخلی مجلس در دستور مجلس قرار گیرد و در اسرع وقت با تصویب و ابلاغ زمینه اجرای آن فراهم گردد.
ضمنا در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ پیش بینی تامین اعتبار اجرای آن صورت گرفته است.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: