تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید به احتمال حضور ستاره فرانسوی تیم پاری‌سن ژرمن یعنی کیلیان ام باپه در رئال مادرید واکنش نشان داد.

کد خبر: ۹۳۷۴۸
۰۹:۲۲ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰

استقبال بنزما از حضور ام باپه در رئال

دیدارنیوز - به نقل ازRTL، کیلیان ام باپه گزینه مورد علاقه رئال مادرید برای تقویت خط حمله است.

این فوق ستاره فرانسوی به نظر می رسد که دوست دارد راهی رئال مادرید شود چرا که باوجود آنکه چند بار پیشنهاد تمدید قرارداد با او داده شده اما آن را رد کرده است این درحالی است که قراردادش در تابستان ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید.

کریم بنزما که در بازگشت به تیم ملی فوتبال فرانسه با ام باپه همبازی شده است درباره حضور این بازیکن در رئال مادرید گفت: فعلا که چیزی مشخص نیست و باید دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد اما در هر حالت از حضور این بازیکن استقبال می کنم.

او ادامه داد: ام باپه فاکتورهای لازم برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در رئال مادرید را دارد. امیدوارم که او روزی پیراهن رئال را برتن کند.

باشگاه پاری سن ژرمن دوست دارد که ام باپه را مجانی از دست دهد و به همین خاطر یا باید او را در تابستان بفروشد و یا اینکه قراردادش را تمدید کند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: