تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

کوین مارکت کپ نوشت: در حالی که در معاملات شب گذشته بازار جهانی ارز‌های جهانی سقوط نسبتا سنگینی را تجربه کرده بود، اما طی ساعات گذشته توانسته بخشی از افت خود را جبران کند.

کد خبر: ۹۳۷۱۴
۱۷:۲۸ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

 ارز‌های مجازی

دیدارنیوز ـ در معاملات شب گذشته بازار جهانی ارز‌های مجازی افت نسبتا زیادی را تجربه کرد و حتی بیت کوین به زیر ۳۴ هزار دلار سقوط کرده بود و اتریوم هم ۱۲ درصد سقوط کرد و ۲۲۱۶ دلار در هر واحد رسید، اما حالا با گذشت چند ساعت شاهد آن هستیم که بیت کوین به حدود ۳۵ هزار و ۸۰۰ دلار رشد کرده است. این قیمت نسبت به ۷ روز پیش ۳.۷ درصد رشد کرده و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۶۶۶ میلیارد دلار رسانده است.

در ۲۴ ساعت گذشته البته از جمله کمترین حجم معاملات بیت کوین در ماه‌های گذشته رقم خورده و تنها ۱.۲ میلیون بیت کوین با ارزش ۴۵ میلیارد دلار در بازار جابجا شده است.

تعداد کل بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی هم اکنون به ۱۸ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۷۸۱ بیت کوین رسیده است.

جبران سقوط شب گذشته نرخ ارز مجازی

قیمت اتریوم هم هم‌اکنون ۲۴۳۹ دلار در حال خرید و فروش شدن است که نسبت به هفته پیش ۲۰ درصد بالاتر رفت.

در حالی که کاردانو همچین چند ساعت پیش ۱۱ درصد منفی بود و ۱.۳۷ دلار در حال معامله بود، اما حالا ۱۱ درصد مثبت شده و ۱.۶۳ دلار در حال خرید و فروش شدن است.

دوج کوین، اما هنوز منفی است و ۳۰ سنت در هر توکن خرید و فروش می‌شود. ریپل هم ۸۸ سنت در بازار قیمت‌گذاری شده است.

در ۲۴ ساعت گذشته نیز هم چنین ۱۳۶ میلیارد دلار در بازار جهانی ارز‌های مجازی پول جابجا شده و ارزش کل این بازار با ۱.۲۶ درصد کاهش به ۱۵۵۵ میلیارد دلار رسیده است. هم اکنون ۱۰ هزار و ۱۵۷ نوع ارز مجازی نیز در بازار وجود دارد.

منبع: فارس
برچسب ها: ارز دیجیتال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: