تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.
همتی خبر داد

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر آمادگی ارائه خدمات به زائران اربعین و حجاج در صورت برگزاری مراسم را دارد.

کد خبر: ۹۳۶۶۵
۱۴:۳۷ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

آمادگی هلال احمر برای ارائه خدمات حجاج

دیدارنیوز ـ کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به آمادگی جمعیت هلال احمر برای ارائه خدمات در اربعین و ایام حج در صورت برگزاری مراسم، اظهار کرد: امسال به احتمال زیاد در مقیاس محدود حجاج اعزام خواهند شد. جمعیت هلال احمر با هماهنگی حج و زیارت واکسیناسیون حجاج و اعزام را در دستور کار خود قرار داده است و اعزام زائران به تعداد بالا تقریبا منتفی است.

او افزود: همچنین هر تصمیمی که ستاد مرکزی اربعین درباره برگزاری پیاده روی اربعین سال جاری گیرد، جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که در کنار مردم باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه بیان کرد: در ابتدای سال ۹۹ که کنترل خروجی و ورودی کل شهر‌های کشور مطرح بود، جمعیت هلال احمر و داوطلبان آن در حال ارائه خدمات به مسافران بودند و در هر جایی که به جمعیت هلال احمر نیاز بود در کنار وزارت بهداشت بودیم.

همتی با اشاره به کنترل ۳۷ مرز رسمی کشور در سال ۱۴۰۰ توسط جمعیت هلال احمر بیان کرد: طرح مراقبت‌های بهداشتی مسافران تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: مردم جمعیت هلال احمر را دوست دارند، خوشبختانه در ایام کرونا از تعداد داوطلبان جمعیت هلال احمر کاسته که نشد بلکه افزایش جذب نیرو هم در این ایام داشتیم.

او با اشاره به احداث خانه‌های هلال تصریح کرد: در شهریور سال گذشته ۳ هزار خانه هلال آماده بهره برداری شد، همچنین در هفته هلال نیز دو هزار و ۴۰۰ خانه هلال دیگر افتتاح شد. این خانه‌ها می‌توانند جامعه‌ای تاب آور ایجاد کنند، خانه‌های هلال در محروم‌ترین نقاط کشور است که جمعیت هلال احمر به این نقاط دسترسی ندارد.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه خانه‌های هلال داوطلب محور است، گفت: افق برنامه ما راه اندازی ۳۷ هزار خانه هلال در کشور است. برخی از اقلام امدادی، چون چادر امدادی در این خانه‌ها برای آمادگی در برابر بحران دپو شده است، این خانه‌ها هیچ بار مالی بر دوش ملت نخواهد داشت.

همتی با اشاره به اجرای طرح ملی نذر آب در چهارمین سال متوالی، گفت: طرح‌های حمایتی و معیشتی در راستای حمایت از خانواده‌های آسیب دیده از کرونا با بهره گیری از ظرفیت کمک‌های داخلی و بین المللی با موفقیت اجرا می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: