تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

با تصمیم ولادیمیر آلکنو مرتضی شریفی و بردیا سعادت در ترکیب ۱۴ نفره بازی امروز ایران مقابل هلند جایگزین میلاد عبادی‌پور و امیر غفور شدند.

کد خبر: ۹۳۶۵۴
۱۳:۵۵ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

دو تغییر در ترکیب تیم ملی مقابل هلند

دیدارنیوز - تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (یکشنبه) در سومین دیدار خود مقابل هلند صف آرایی خواهد کرد و تیم ملی دچار تغییر در ترکیب ۱۴ شد.

سیامک افروزی پزشک و تراپیست تیم ملی اعلام کرد: میلاد عبادی‌پور شب گذشته تب ۳۷.۵ درجه و کمی احساس گلودرد داشت. حال او رو به بهبودی است و تا امشب به شرایط عادی باز می‌گردد.

وی ادامه داد: امیر غفور هم از ناحیه شانه کمی احساس درد داشت که ترجیحاً اگر امروز را بازی نکند، روند بازگشتش به شرایط عادی سریع‌تر طی می‌شود. گزارش وضعیت هر دو بازیکن را به آلکنو ارائه کردیم و ایشان هم تصمیم گرفت به این دو بازیکن استراحت بدهد و مرتضی شریفی و بردیا سعادت جایگزین شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: