تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

مدیر گروه تحقیقات تولید واکسن «کووایران» برکت گفت: در حال حاضر حدود یک میلیون دوز واکسن ایرانی کوو ایران برکت تولید شده است و آمادگی داریم که بعد از طی مراحل قانونی این واکسن‌ها را تحویل وزارت بهداشت دهیم.

کد خبر: ۹۳۶۳۴
۱۲:۵۷ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

تولید واکسن کوو ایران برکت

دیدارنیوز ـ حسن جلیلی روز یکشنبه در نشست خبری مرحله سوم تست انسانی واکسن کوو ایران برکت افزود: تولید این واکسن در خرداد ماه به سه میلیون دوز می‌رسد و در تیرماه ماه با راه اندازی خطوط تولید، این میزان ظرفیت هم افزایش می‌یابد.

مدیر گروه تحقیقات تولید واکسن «کووایران» برکت ادامه داد: در شهریور ماه امسال هم ظرفیت تولید این واکسن به ۱۸ میلیون دوز خواهد رسید.

جلیلی افزود: از چند هفته قبل فاز صنعتی واکسن ایرانی کوو ایران برکت آغاز شده است و با تمام توان در تلاش هستیم تا تولیدات بر اساس زمان‌های تعیین شده، انجام گیرد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: