تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

هر هشت تیمی که برای اولین بار حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کردند، شکست خوردند و به جام نرسیدند.

کد خبر: ۹۳۶۱۸
۱۲:۰۸ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

سیتی هشتمین تازه‌وارد شکست خورده در فینال لیگ قهرمانان

دیدارنیوز - به نقل از دیلی میرور، جدال چلسی و منچستر سیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا با یک گل به سود چلسی به پایان رسید و منچسترسیتی در اولین حضور خود در فینال لیگ قهرمانان شکست خورد.

از سال ۲۰۰۰ تاکنون، ۸ تیمی که اولین حضور خود را در فینال لیگ قهرمانان تجربه کردند، در این دیدار مهم شکست خوردند و نتوانستند عنوان قهرمانی را به دست بیاورند. 

والنسیا (۲۰۰۰)، بایر لورکوزن (۲۰۰۲)، موناکو (۲۰۰۴)، آرسنال (۲۰۰۶)، چلسی (۲۰۰۸)، تاتنهام (۲۰۱۹)، پاری سن ژرمن (۲۰۲۰) و منچسترسیتی (۲۰۲۱) تیم هایی بودند که اولین حضور خود را در فینال لیگ قهرمانان تجربه کردند و هر ۸ تیم نیز بازنده شدند و نتوانستند به عنوان قهرمانی برسند. 

پپ گواردیولا بعد از این دیدار عنوان کرد تلاش می کند در سال بعد با سیتی به فینال لیگ قهرمانان برسد و این نشان می دهد که برنامه ای برای جدایی ندارد و می خواهد در این تیم بماند و باید دید این بار تیم او می تواند در دومین حضور خود در فینال لیگ قهرمانان جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: