تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سیاستی در کشور با ایجاد نارضایتی، مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می‌کند.

کد خبر: ۹۳۵۹۹
۱۰:۵۵ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۰

نیک‌بین: سیاستی در کشور مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می‌کند

دیدارنیوز - حجت الاسلام جواد نیک بین در اخطاری مستند به اصل سوم قانون اساسی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: برخی بانیان وضع موجود را مخالفان تصویب FATF می‌دانند. در حالی که آدرس غلط به مردم می‌دهند و باعث می‌شوند تحریم‌ها به مردم بیشتر فشار بیاورد و موجب اذیت و آزار آنها شود.
وی اضافه کرد: سیاستی در کشور مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت می‌کند سیاستی که نارضایتی در بخش‌های مختلف به وجود می آورد که مردم ناامید شوند، اما مردم با حضور به موقع خود این امید را در دل دشمنان خارجی و داخلی از بین می‌برند.

نیک‌بین با اشاره به ارائه‌ گزارش وزیر نیرو در مورد خاموشی‌های اخیر نیز اظهار کرد: آدم سیر، گرسنه را دیوانه فرض می‌کند. آقای اردکانیان توضیحاتی در مورد قطعی برق داد ولی چه راهکار عملی در دستور کار دارند؟ آیا رواست که شش – هفت ساعت چاه موتور برق قطع شود؟ یا بیمارستان در میانه یک عمل جراحی با مشکل خاموشی مواجه شود؟ کدام ژنراتور را به مدار آوردید و برق را مدیریت کردید؟ متاسفانه هم در مدیریت زمانی قطعی برق دچار مشکل هستیم و هم در تولید برق تدبیر لازم صورت نگرفته است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: