تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

شهردار منطقه۲ گفت:طرح نورپردازی پل معلق آسمان با هدف بهره گیری از نور در ارتقای زیبایی‌های بصری و ایمنی فضا‌های شهری اجرا شد.

کد خبر: ۹۳۵۲۵
۱۶:۳۰ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

نورپردازی پل معلق آسمان

دیدارنیوز ـ حسن صفات، با اعلام این خبر گفت: پل معلق آسمان به عنوان بزرگترین پل معلق کشور به طول ۲۸۵ متر یکی از نماد‌های پایتخت است که بوستان نهج‌البلاغه را به بوستان پردیسان متصل می‌کند و به‌طور همزمان ۲۰۰ نفر بازدیدکننده می‌توانند روی عرشه آن تردد و توقف کنند.

صفات افزود: با توجه به نقش نورپردازی در ارتقای زیبایی منظر شهری و همچنین افزایش ایمنی فضا‌های شهری، طرح نورپردازی پل معلق با استفاده ۴۱۰ عدد پروژکتور LED اجرا شد.

وی تلفیق رنگ با قابلیت برنامه ریزی و کنترل از راه دور و مجهز به سناریو نویسی بی نهایت را از قابلیت‌های این نورپردازی برشمرد.

بر اساس گزارش سایت شهر، شهردار منطقه ۲ ادامه داد: بوستان نهج البلاغه وپل معلق آسمان به‌عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران موفق شده است بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بسیاری را برای دیدن این تفرجگاه شهری جذب کند و نورپردازی صورت گرفته چشم اندازی زیبا و متفاوت‌تر به این مکان تفریحی داده است.

صفات در ادامه به نورپردازی پل‌های سواره رو اشاره کرد و افزود: تلاش شده است با اجرای نورپردازی شهروندان نمایی بسیار زیبا از شهر را در شب مشاهده کنند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نورپردازی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: