تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

رییس پژوهشکده محیط‌زیست و توسعه پایدار حضور یا حمایت از برگزاری نمایشگاهی با عنوان " نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست" را تکذیب کرد.

کد خبر: ۹۳۵۰۲
۱۵:۲۸ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

سوء استفاده از لوگوی سازمان محیط‌زیست

دیدارنیوز ـ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، جلیل بادام فیروز ضمن تکذیب حمایت سازمان از برگزاری این نمایشگاه گفت: فراخوان این نمایشگاه بدون هماهنگی و مجوز سازمان حفاظت محیط زیست منتشر و در پوستر آن از لوگوی سازمان و پژوهشکده سوء استفاده شده است.

رییس پژوهشکده محیط زیست از پیگیری حقوقی این اقدام خلاف خبر داد و افزود: سازمان حفاظت محیط زیست تابع الزامات و پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا است و تا صدور مجوز‌های لازم موافق برگزاری این نمایشگاه نیست.

نمایشگاه بین المللی محیط زیست هر ساله در اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود که بعد از شیوع ویروس کرونا برگزاری آن متوقف شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: