تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد اظهارات عبدالملک الحوثی مبنی بر تقسیم قرص نان با ملت فلسطین اوج ایثار و پهلوانی است.

کد خبر: ۹۳۴۷۵
۱۴:۱۶ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

دیدارنیوز - سردار حسین سلامی ، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگو با شبکه المسیره تاکید کرد: راهپیمایی میلیونی ملت یمن برای همبستگی با ملت فلسطین نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت مقاوم و مسلمان یمن با برادران فلسطینی خود است.

 وی در گفت وگو با این شبکه یمنی خاطرنشان کرد: درست است که از نظر جغرافیایی یمن با فلسطین فاصله دارد، اما از ناحیه اعتقادی و اسلامی و همچنین هدف نهایی هر دوی آن ها یک جسم هستند.

سردار سلامی در ادامه گفت: اظهارات سید عبدالملک الحوثی مبنی بر تقسیم قرص نان با ملت فلسطین اوج ایثار و پهلوانی است و به این معناست که فلسطین تنها نیست همانگونه که یمن تنها نیست.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: