تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات حادثه واژگونی خودروی پیکان وانت در مسیر غرب به شرق جاده خاوران توضیحاتی داد.

کد خبر: ۹۳۴۵۱
۱۳:۱۷ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

حادثه مرگبار در جاده خاوران

دیدارنیوز ـ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و اعلام حادثه حریق خودرو در ساعت ۰۰:۲۷ بامداد، ماموران ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل این حادثه در مسیر غرب به شرق جاده خاوران، نرسیده به سه‌راه سیمان اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان در مدت‌زمان کمتر از ۴ دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند یک دستگاه پیکان وانت در محل واژگون شده است که خیلی سریع آن را در مدت‌زمان چند دقیقه خاموش کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: در این حادثه یک مرد حدودا ۲۳ساله که راننده بود، قبل از رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج شد، اما دچار سوختگی شده بود.

ملکی گفت: راننده به نیرو‌های آتش‌نشانی اعلام کرد دو نفر در داخل خودرو هستند، دسترسی به نفرات داخل در وضعیت واژگون امکان نداشت. جرثقیل، خودرو را به حالت اول برگرداند. یک خانم جوان و یک کودک حدود ۳ ساله که دچار سوختگی شدیدی شده بودند، از داخل خودرو خارج شدند که متاسفانه مشخص شد هر دو نفر جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: محل حادثه برای بررسی بیشتر به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد و در ساعت ۰۱:۳۰ عملیات به پایان رسید.

برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: