تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.

بانک جهانی اعلام کرد که برای نوسازی بدنه آموزش در اوکراین ۲۰۰ میلیون دلار وام به این کشور می‌دهد.

کد خبر: ۹۳۴۳۷
۱۲:۳۸ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

وام بانک جهانی به دانشگاه‌های اوکراین

دیدارنیوز ـ به نقل از یودبلیونیوز، این وام از طریق طرحی است که "بهبود آموزش عالی برای اوکراین" نام گرفته است و به نوسازی دانشگاه‌های اوکراین اختصاص داده می‌شود.

از جمله موارد استفاده این وام ۲۰۰ میلیون دلاری استفاده و بکارگیری تجهیزات پیشرفته برای بهبود آموزش از راه دور و به روزرسانی روش‌های برگزاری امتحانات در اوکراین است.

این پروژه به مرور طی ۵ سال آتی اجرا خواهد شد و هدف آن مقابله با کمبود بودجه و سرمایه‌گذاری در سیستم آموزشی اوکراین است تا دانشگاه‌ها به ادغام و ایجاد یک آموزش عالی کارآمد برای نگه داشتن دانش آموزان در کشور تشویق شوند.

اطلات منتشر شده از بانک جهانی نشان می‌دهد که ۶۰ درصد دانشجویان اوکراین نسبت به کمبود منابع، روش‌های تدریس قدیمی و امکانات کم تحقیقاتی شکایت دارند.

بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸ میلادی، تعداد دانشجویان اوکراین ۴۵ درصد کاهش یافته و از ۲.۴ میلیون به حدود ۱.۳ میلیون نفر رسیده است.

علاوه بر این‌ها، اغلب دانشجویان این کشور تمایل دارند در خارج از کشور خود تحصیل کنند که دلیل اصلی آن هم کیفیت ضعیف آموزش در اوکراین است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: