تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

کارشناس سازمان هواشناسی با پیش‌بینی جوی آرام و افزایش دما تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور، گفت: دمای هوا در شمال و شمال شرق کشور تا ۱۲ درجه افزایش می‌یابد.

کد خبر: ۹۳۴۱۱
۱۱:۲۴ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

هوا در شمال و شمال شرق کشور

دیدارنیوز ـ امین‌حسین نقشینه درباره وضعیت آب وهوای کشور گفت: در سه روز آینده با افزایش تدریجی دما در استان‌های ساحلی دریای‌خزر، شمال‌غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و مرکز کشور مواجه هستیم.

وی گفت: تا اواسط هفته آینده افزایش دما بین هفت تا ۱۲ درجه برای شمال و شمال‌شرق کشور پیش‌بینی می‌شود.

به گفته نقشینه، افزایش نسبی دما در استان تهران نیز پیش‌بینی می‌شود و در پنج روز آینده آسمان پایتخت صاف است.

وی ادامه‌داد: بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت امروز ۳۵ و ۲۴، یکشنبه ۳۶و ۲۴، دوشنبه ۳۶ و ۲۵ و برای روز سه‌شنبه ۳۵ و ۲۴ درجه سانتیگراد است.

این کارشناس هواشناسی گفت: روز یکشنبه عصر در تهران در ساعت‌های عصر باران پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

به گفته نقشینه، امروز همچنین بارش پراکنده و وزش باد در مناطقی از آذربایجان‌های غربی و شرقی، اردبیل و سمنان پیش‌بینی می‌شود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: هواشناسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: