تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

مهاجم نروژی بوروسیا دورتموند به جدایی از این تیم در تابستان واکنش نشان داد و تاکید کرد که به قراردادش با تیم پایبند است.

کد خبر: ۹۳۳۴۷
۰۹:۱۰ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۰

هالند: به قراردادم با دورتموند پایبند هستم

دیدارنیوز - به نقل از اسپورت بیلد، ارلینگ هالند فصل بسیار خوبی را با بوروسیا دورتموند پشت سرگذاشت و توانست در ۴۱ بازی در رقابت های مختلف ۴۱ گل برای دورتموند به ثمر رساند.

خبرها درباره جدایی هالند از دورتموند بسیار زیاد است و تیم های بزرگ اروپایی سخت به دنبال جذب این فوق ستاره نروژی هستند.

هالند در واکنش به جدایی از دورتموند گفت: من با دورتموند قرارداد طولانی مدت دارم و به آن پایبند هستم. چاره ای جز احترام به قراردادم ندارم.

این بازیکن ۲۰ ساله تا سال ۲۰۲۴ با دورتموند قرارداد دارد اما در این قرارداد بندی وجود دارد که نشان می دهد که او بعد از سال ۲۰۲۲ می تواند با ۷۵ میلیون یورو قراردادش را فسخ کند و جدا شود.

هالند از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا با دورتموند خوشحال است. او گفت: من طرفدار شدید لیگ قهرمانان اروپا هستم و همه این را می دانند. بسیار مهم بود که توانستیم به این رقابت بزرگ راه پیدا کنیم چرا که شرایط سخت شده بود.

هالند سهم بسزایی در قهرمانی دورتموند در جام حذفی آلمان داشت چرا که در دیدار برابر لایپزیگ دو گل به ثمر رساند.

او گفت: من نخستین جام خود با دورتموند را به دست آوردم و احساس بسیار خوبی داشتم و به همین خاطر می خواهم بازهم با تیم جام کسب کنم.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: