تیتر امروز

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.
قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

دنیای ورزش تورنتو نوشت: لاتزیو با انتشار بیانیه‌ای جدایی سیمونه اینزاگی از این باشگاه را تایید کرد.

کد خبر: ۹۳۲۸۱
۰۹:۱۸ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی/ حضور در اینتر

 

دیدارنیوز ـ باشگاه لاتزیو با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که سیمونه اینزاگی نظرش را درباره ادامه همکاری و تمدید قرارداد با این باشگاه تغییر داده است و قرار است به باشگاه اینتر بپیوندد تا جانشین آنتونیو کونته شود.

قرارداد اینزاگی و لاتزیو در تاریخ ۳۰ ماه ژوئن به پایان می‌رسد و شب گذشته پس از قرار شامی که این سرمربی با مالک و مدیران باشگاه داشت، به نظر می‌رسید که موافقت کرده تا قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کند.

امروز، اما اینتر با پیشنهادی جدید به سراغ سرمربی ایتالیایی رفت و دستمزدی دو برابر از آنچه لاتزیو می‌پرداخت را به اینزاگی پیشنهاد داد. همچنین پذیرفتن هدایت اینتر به معنای رهبری قهرمان ایتالی در رقابت‌های چمپیونزلیگ در فصل بعد است.

گزارش شده است که کلودیو لوتیتو، رییس لاتزیو، تمام تلاش خود را برای تغییر نظر اینزاگی به کار برد، اما در نهایت موفق نشد. رییس لاتزیو حتی به مطبوعات ایتالیایی گفته بود که تا پایان امروز خبر تمدید قرارداد با اینزاگی را اعلام خواهند کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: