تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...
کد خبر: ۹۳۲۴۳
۱۳:۲۷ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

امام جمعه لواسان: اگر قوه مجریه اسلامی باشد، مسیر اسلامی شدن همه قوا و ارکان نظام آسان می‌شود

دیدارنیوز - حجت الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه لواسان در توییتی نوشت: دولت اسلامی که دولتی مردمی و مقتدر است، راه برون‌رفت از مشکلات و تحقق پیشرفت توام با عدالت است.بنابراین بر مشارکت حداکثری مردم پافشاری کنیم و مردم را دلسرد و دلزده نکنیم.این خط و راه امام عزیز ما ست.اگر قوه مجریه اسلامی باشد،مسیر اسلامی شدن همه قوا و ارکان نظام آسان می‌شود.

بنده فرزند امام عزیزمان هستم و تا زنده هستم- بفضل الهی - از آرمان‌های امام که اهداف این ملت و انقلاب اسلامی است،دفاع می‌کنم و راه برون‌رفت از مشکلات کشور در اندیشه کلان‌نگر #دولت_اسلامی می‌دانم تا عقب‌ماندگی‌های ما در مسیر تحقق جامعه توحیدی،کرامت انسانی و عدالت اجتماعی جبران شود.

آری دولت اسلامی که دولتی مردمی و مقتدر است، راه برون‌رفت از مشکلات و تحقق پیشرفت توام با عدالت است.بنابراین بر مشارکت حداکثری مردم پافشاری کنیم و مردم را دلسرد و دلزده نکنیم.این خط و راه امام عزیز ما ست.اگر قوه مجریه اسلامی باشد،مسیر اسلامی شدن همه قوا و ارکان نظام آسان می‌شود.

منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: