تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی مدعیانه ضمن تعیین شرط برای بازسازی نوار غزه، لبنان را تهدید کرد، در صورتی که حزب‌الله به حمله به اسرائیل بیندیشد، همان سرنوشت غزه را پیدا خواهد کرد.

کد خبر: ۹۳۲۲۱
۱۱:۲۲ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

تهدید حزب‌الله لبنان توسط گانتس

دیدارنیوز - به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنرانی که در مراسم یابود کشته‌های الجلیل داشت، لبنان را تهدید کرده و مدعی شد: در صورتی که حزب‌الله به حمله به اسرائیل بیندیشد، همان سرنوشت نوار غزه را خواهد داشت، در صورتی که جنگ از شمال آغاز شود، لبنان به لرزه درخواهد آمد، همانگونه که در عملیات "نگهبان دیوارها" (حملات ۱۱ روزه اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه) ثابت کردیم، خانه‌هایی که در آنها اسلحه و "تروریست‌ها" وجود داشته باشند، در صورت لزوم، تخریب و منهدم خواهند شد.

گانتس در ادامه دولت لبنان را مسؤول هر گونه حمله‌ای از داخل خاک این کشور دانست و مدعی شد: ارتش اسرائیل همواره برای حفاظت از اسرائیلی‌ها در هر زمانی و هر میدان و جبهه‌ای آماده است

.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره شرایط نوار غزه نیز مدعی شد: به تلاش‌ ادامه خواهیم داد تا به توافق صلحی که به نفع همه باشد، دست یابیم، تا زمانی که به شهروندان اسرائیلی آسیب برسد، غزه بازسازی نخواهد شد.

او در ادامه ادعاهایش گفت: اسرائیل به دنبال جنگ نیست و صلح را ترجیح می‌دهد و از عبادت آزاد (پیروان) تمامی ادیان حمایت خواهد کرد و هرگز اجازه نخواهد داد هیچ‌گونه نقضی در مورد امنیت بیت المقدس و یا حاکمیت اسرائیل صورت گیرد!


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: