تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

دادستان کل کشور خطاب به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: قطعا این نامزدهای عزیز بدانند که در همه مراحل انتخابات از ابتدا تا انتها شأن انها اجل است که خدایی نکرده مرتکب تخلفی شوند که خارج از مقررات قانونی و ضوابط است.

کد خبر: ۹۳۱۸۵
۰۹:۱۵ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۰

دادستان کل کشور بر حضور مردم در صحنه انتخابات تاکید کرد

دیدارنیوز - حجت الاسلام محمدجعفر منتظری  در مراسم قرعه کشی برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خطاب به مردم  اظهار کرد: چه بسا  نسبت به برخی از مسائل گله مند باشیم که البته گله مند بودن و اعتراض داشتن به برخی ضعف‌ءها  حق هر شهروندی است ولی  در این مقطع زمانی که کشور با مشکلات عدیده‌ای روبروست؛ مانند  مساله تحریم و مشکلات اقتصای و معیشتی ومشکلات  ناشی از شیوع کرونا و مشکلات دیگر که مردم با آن مواجه‌اند ولی تاکید می‌کنم که نباید هیچیک از این اعتراضات یا گله مندی‌ها و مشکلاتی که بر ما امروز جاری است؛ ما را از حضور در صحنه انتخابات باز بدارد.

وی تاکید کرد: گله و اعتراض به جای خود اما حضور ضروری است و امروز دنیا شاهد جریان نظام جمهوری اسلامی ایران است و امیدواریم مردم با حضور پرشورخودشان درسی را که باید به انهایی که از این حضور بگیرند خصوصا دشمن و بدخواهان نشان دهند و مردم این تکلیف ملی را  بخوبی ادا کنند البته مسئولان امر نیز تکلیف دارند که تمام توان خودشان را در مسیر رفع مشکلات به کار بگیرند و امیدواریم مردم عزیز با انتخاب اصلحی که دارند زمینه را برای رفع مشکلات و کاستی ها فراهم کنند.

دادستان کل کشور خطاب به  نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: قطعا این نامزدهای عزیز بدانند که در همه مراحل انتخابات از ابتدا تا انتها شأن انها اجل است که خدایی نکرده مرتکب تخلفی شوند که خارج از مقررات قانونی و ضوابط است. شأن این بزرگواران که خود را اماده سکانداری مدیریت کشور کرده و می‌کنند قطعا اجل از آن است اما تاکید و توصیه می‌کنم عزیزانی  که در ستاد این بزرگواران فعالند و یا هواداران آنها هستند تلاش کنند  از هرگونه تخلف خودداری کنند و ما شاهد انتخابات پرشور و بدون تخلف و سالم باشیم ؛البته وظیفه دستگاه قضائی بر آن است تا رصد کامل بر سلامت انتخابات داشته باشد و  اگر خدایی نکرده در جایی تخلفی انجام شود دستگاه قضائی با آن قطعاً برخورد می‌کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: