تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

بنا به اطلاع عصر چهارشنبه کانال اطلاع رسانی هلال احمر استان سمنان، سه واگن از یک رام قطار باری در محدوده آرادان-سرخه از ریل خارج شد.

کد خبر: ۹۳۱۵۸
۲۰:۵۶ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

 سیل و خروج سه واگن قطار باری از ریل

دیدارنیوز ـ این حادثه حدود ساعت ١٨ و ١٠ دقیقه امروز و حدفاصل ایستگاه‌های سرخدشت و لاهورد رخ داده است.

به گفته مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان به رسانه‌ها، این حادثه در پی خارج شدن ۳ واگن از یک قطار باری در مسیر سمنان به تهران رخ داد.

ایرج رئیسیان ادامه داد: این حادثه در حدفاصل ایستگاه سرخدشت و لاهورد در شهرستان سرخه رخ داده است و به علت بارش شدید باران در این منطقه و جاری شدن سیل این قطار از مسیر منحرف و سه واگن آن از ریل خارج شد.

این قطار باری از سمنان به سمت تهران در حال حرکت بود و این رخداد تلفات جانی نداشت.

هم اکنون به منظور نظم‌دهی به تردد قطار‌ها و جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی، این خط مسدود شده و قطار‌های عبوری در ایستگاه‌های دیگر متوقف هسنند تا مشکل برطرف شود.

منبع: ایرنا
برچسب ها: سیل در ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: