تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...
تابلو بورس

در شرایطی که تلاطم سیاست داخلی باید موجب سقوط شاخص کل بورس می‌شد، برای دومین روز تابلوی بورس سبز بود و دلار نیز افزایش قیمت نداشت تا گمان شود نهاد‌هایی به جز دولت توان کنترل اقتصاد را دارند.

کد خبر: ۹۳۰۵۵
۱۳:۱۸ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

تابلوی بورس شاخص کل شاخص هم وزن فرابورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۵ خرداد، شاخص کل بورس، شاخص کل هم‌وزن و شاخص فرابورس روندی صعودی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۳۵ درصد رشد کرد و ۳ هزار و ۹۱۶ واحد افزایش داشت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۰۹ هزار و ۳۷۰ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با صعود ۲۹۸ واحدی بر روی ۳۸۳ هزار و ۱۴۰ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فارس»، «ومپنا»، «فولاد»، «فخوز»، «وصندوق»، «نوری» و «وبملت». شش نماد از این هفت نماد مثبت بودند.

نماد‌های «فملی»، «خودرو»، «شپنا»، «شستا»، «خساپا»، «ولپارس» و «شتران» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «فگستر»، «فتوسا»، «کزغال»، «کرمان»، «شگویا»، «آریا» و «ذوب» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۹۴ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۱۱ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز در حدود ۲۲۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به دو هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی صعودی، ۲۹ واحد رشد داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۵۸۲ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «کگهر»، «زاگرس»، «بپارس»، «هرمز»، «آریا»، «مارون» و «میدکو».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: