تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

موسسه تحقیقات آب وزارت اعلام کرد: احتمال وقوع سیلاب تا روز ‏جمعه‎ در چند استان کشور وجود دارد.

کد خبر: ۹۲۹۵۶
۰۹:۰۲ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۰

پیش‌بینی وقوع سیل

دیدارنیوز ـ به گزارش موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی کشور و همچنین پایش مدل‌های جهانی و منطقه‌ای پیش بینی آب و هوا، احتمال موارد وقوع سیلاب تا روز ‏جمعه‎ مورخ هفتم خرداد در استان‌های شمالی و شمال غربی وجود دارد.

بر این اساس، از بعد از ظهر روز سه شنبه چهارم خرداد، وقوع بارشی به مدت ۳۶ ساعت و به میزان تقریبی ۳۰ تا ۶۰ میلی متر در غرب استان‌های مازندران، اردبیل و شرق استان آذربایجان شرقی و به مدت ۲۴ ساعت و به میزان تقریبی ۲۰ تا ۴۰ میلی متر در نیمه شمالی استان‌های زنجان، تهران و البرز محتمل خواهد بود.

همچنین از صبح روز چهارشنبه پنجم خرداد، وقوع بارشی به مدت ۲۴ ساعت و به میزان تقریبی ۴۰ تا ۷۰ میلی متر در نیمه غربی استان گلستان و به میزان تقریبی ۲۰ تا ۴۰ میلی متر در نواحی شمالی استان سمنان محتمل خواهد بود.

در پیش‌بینی بارش‌های بهاری، عدم قطعیت بالایی وجود دارد که آمادگی و تمهید‌های لازم را می‌طلبد.

روز گذشته کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به شدت بارش‌های امروز نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلاب وخسارت به محصولات کشاورزی در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان و شمال کرمانشاه هشدار داد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: