تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.
تابلو بورس

پس از چند روز سقوط پرشتاب شاخص‌های بورس و فرابورس، امروز شاخص کل بورس و شاخص کل فرابورس روندی مثبت را طی کردند. شاخص کل هم‌وزن همچنان منفی است.

کد خبر: ۹۲۸۵۸
۱۳:۳۱ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۰

تابلو بورس شاخص کل بورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۴ خرداد، شاخص کل بورس، شاخص فرابورس روندی نزولی داشتند، اما شاخص کل هم‌وزن منفی بود. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۸۹ درصد صعود کرد و ۹ هزار و ۷۴۷ واحد افزایش داشت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۰۵ هزار و ۴۴۴ ایستاد، اما شاخص هم‌وزن با کاهش ۳۸۴ واحدی بر روی ۳۸۲ هزار و ۸۳۶ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فارس»، «فملی»، «وپاسار»، «شپنا»، «شستا»، «شبندر» و «نوری». شش نماد از این هفت نماد مثبت بودند.

نماد‌های «فملی»، «خودرو»، «شپنا»، «شستا»، «خساپا»، «ولپارس» و «شتران» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «فگستر»، «فتوسا»، «کزغال»، «کرمان»، «شگویا»، «آریا» و «ذوب» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۸۲ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۳۹ نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز بیش از۲۹۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به بیش از دو هزار و ۵۶۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی صعودی، ۷۶ واحد افزایش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۵۵۲ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «میدکو»، «بپارس»، «آریا»، «هرمز»، «زاگرس»، «ذوب» و «شگویا».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: