تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

شاگردان یحیی گل‌محمدی امشب در جریان دیداری معوقه از هفته بیست و یکم در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن خواهند رفت.

کد خبر: ۹۲۶۸۳
۱۵:۴۸ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن

دیدارنیوز - تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امشب مقابل ذوب‌آهن در اصفهان صف‌آرایی خواهد کرد، که سرخ‌پوشان نسبت به دیدارهای قبلی باید در خط دفاعی‌شان تغییراتی را انجام دهند؛ چرا که سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی به دلیل محرومیت جایی در فهرست امروز تیم‌شان ندارند و یحیی گل‌محمدی باید چاره‌ای برای غیبت کاپیتان تیمش بیاندیشد.

با توجه به این‌که حامد لک در جدال با شاهین بندرعامری در جام حذفی استراحت کرد و رادوشوویچ به میدان رفت، او امروز آماده و سرحال به دنبال سیزدهمین کلین‌شیت خود در لیگ بیستم است؛ کلین‌شیتی که البته این‌بار سخت‌تر هم به دست خواهد آمد، چرا که او وظیفه سنگین‌تری در رهبری خط دفاعی تیمش در غیاب سیدجلال حسینی دارد اما لک می‌خواهد تلافی دور رفت را انجام بدهد و مقابل ذوب‌آهن موفق شود دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

در خط دفاعی و در غیاب سیدجلال حسینی، بار دیگر کمال کامیابی‌نیا به قلب دفاع احتمالا بازخواهد گشت و در کنار حسین کنعانی‌زادگان زوج خط دفاعی سرخ‌پوشان را شکل می‌دهد؛ وحید امیری در پست دفاع چپ برای جدال امروز گزینه اول یحیی‌ست. مهدی شیری هم که در جدال با شاهین بندرعامری نمایش خوبی از خود نشان داد، دفاع راست امروز سرخ‌پوشان خواهد بود.

در میانه میدان و با توجه به انتقال کامیابی‌نیا به خط دفاعی، زوج میلاد سرلک و احمد نوراللهی شکل خواهد گرفت و احسان پهلوان و مهدی ترابی به مانند بازی‌های گذشته پرسپولیس در قامت هافبک بازیساز وظیفه انتقال توپ از دفاع به حمله و موقعیت‌سازی برای تیمش را خواهد داشت.

مهدی عبدی بعد از درخشش در جدال جام حذفی در کنار عیسی آل‌کثیر به کار گرفته می‌شود و این‌چنین ترکیب یازده نفره سرخ‌پوشان در مصاف با ذوب‌آهن تکمیل شود؛ در این شرایط گل‌محمدی ذخیره مطمئنی چون شهریار مغانلو و هم‌چنین مهدی مهدی‌خانی روی نیمکت دارد که می‌توانند در نیمه دوم به ترکیب تیم‌شان اضافه شوند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن:

حامد لک، کمال کامیابی‌نیا، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، مهدی شیری، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: