تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

تیم فوتبال نایمخن موفق شد در دیدار فینال پلی آف صعود به لیگ برتر، از سد ناک بردا گذشته و راهی اردیویسه هلند شد.

کد خبر: ۹۲۶۷۹
۱۵:۲۴ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

بازگشت جنون آمیز نایمخن به لیگ برتر هلند

دیدارنیوز - پس از پایان این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول هلند، تیم‌های کامبوور و گو اهد ایگلز موفق شدند با ایستادن در رتبه‌های اول و دوم جدول رده بندی، راهی لیگ برتر هلند یا همان اردیویسه شده و تیم‌های سوم تا هشتم نیز به دیدار پلی آف راه یافتند.

با برگزاری دو دور از بازی‌های پلی آف، تیم فوتبال نایمخن موفق شد با برتری در برابر آلمیره سیتی و روداکرکراد، راهی دیدار فینال شود و در بازی پایانی به مصاف ناک بردایی رفت که از سد تیم‌های ولندام و اف سی امن گذشته بود.

در بازی پایانی کاس اودنتال، نایمخن را پیش انداخت و بازی در نیمه نخست با این یک گل به سود شاگردان روجیر مایر ۳۹ ساله به پایان رسید. با نزدیک شدن به دقایق پایانی، فشار حملات ناک بردا برای زدن گل تساوی بیشتر شد تا اینکه در دقیقه ۷۰ سیدنی فن هویدونک گل تساوی را به ثمر رساند و بازی یک – یک شد.

در حالیکه این دیدار حساس و سرنوشت ساز رو به اتمام بود و بازیکنان دو تیم خود را برای وقت‌های تلف شده آماده می‌کردند، در دقیقه ۸۹ ارسال صوفیان ال کاروانی مدافع ۲۰ ساله نایمخن از سمت چپ به روی دروازه به جاناتان اوکیتا آلمانی رسید و این بازیکن با شوتی تک ضرب، دروازه حریف را در ثانیه‌های پایانی باز کرد و تیمش را پیش انداخت.

تیم سابق علیرضا جهانبخش پس از بازگشت به اردیویسه، اینگونه شادی خود را ابراز کرد. آن‌ها پس از ۴ فصل، مجددا به سطح اول فوتبال هلند بازگشتند.

پس از این گل، تمامی اعضای نیمکت نشین نایمخن به درون زمین هجوم بردند و در این شادی بزرگ شرکت کردند. بازیکنان ناک بردا که صعود به لیگ برتر را از دست رفته می‌دیدند، در لحظات اندک باقی مانده خود را به آب و آتش زدند، ولی در نهایت این نایمخن بود که با برتری دو بر یک در دیدار فینال پلی آف، راهی لیگ برتر هلند شد.

نایمخن که در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به اسپارتا روتردام راهی دیدار پلی آف شد و در آنجا با شکست مقابل اف سی امن به دسته یک سقوط کرد، پس از ۴ سال حضور در دسته پایین تر، سرانجام موفق شد دوباره به لیگ برتر و اردیویسه بازگردد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: