تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

آغاز جلسه حضوری شورای اروپا از امروز در بروکسل

رهبران اتحادیه اروپا طی امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ مه) به مناسبت جلسه ویژه شورای اروپا، حضوری در بروکسل دیدار خواهند کرد تا در مورد مسائل نگران‌کننده مربوط به مسائل خارجی، تغییر آب‌وهوایی و کووید ۱۹ صحبت کنند.

کد خبر: ۹۲۶۶۰
۱۴:۳۸ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

آغاز جلسه حضوری شورای اروپا از امروز در بروکسل

دیدارنیوز -  به نقل از اسپوتنیک، نشست روز دوشنبه قرار است ساعت ۷.۳۰ شب (۱۷:۳۰ GMT) به وقت محلی برگزار شود. انتظار می‌رود این نشست به روابط خارجی اتحادیه اروپا، به ویژه روابط این اتحادیه با روسیه و بریتانیا، و همچنین مهاجرت، خاورمیانه و اجلاس آتی اتحادیه اروپا-آمریکا بپردازد.
در رابطه با روسیه، انتظار می‌رود شورای اروپا تحریم‌های تازه احتمالی مربوط به حقوق بشر و امنیت سایبری را به بحث بگذارد، در حالی که بحث مربوط به بریتانیا به مسائل پسابریگزیت، از جمله حقوق و الزامات طرفین مربوط تحت توافق اخیراً منعقد شده تجارت و همکاری اروپا-بریتانیا خواهد پرداخت.
نشست روز سه‌شنبه (فردا) قرار است ساعت ۹.۳۰ صبح به وقت محلی برگزار شود. دستورکار بحث شامل تغییر آب‌وهوایی و کووید ۱۹، از جمله وضعیت هماهنگی در سراسر اتحادیه اروپا، پیشرفت واکسیناسیون و گواهینامه‌های دیجیتال واکسیناسیون این اتحادیه است.
انتظار می‌رود "شارل میشل"، رئیس شورای اروپا و "اورزولا فون در لاین"، رئیس کمیسیون اروپا کنفرانس‌های مطبوعاتی مشترکی را در پایان هر دو روز نشست برگزار کنند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر