تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

یورش شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی برای دومین روز متوالی

گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیستی صبح امروز (دوشنبه) تحت حمایت و حفاظت نیروهای زیادی از ارتش رژیم اشغالگر به مسجدالاقصی یورش بردند.

کد خبر: ۹۲۶۴۰
۱۳:۲۳ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

یورش شهرک‌نشینان به مسجدالاقصی برای دومین روز متوالی

دیدارنیوز - به نقل از عربی ۲۱، یکی از نگهبانان مسجد الاقصی تاکید کرد، گروهی از یهودیان افراطی صبح امروز (دوشنبه) از باب «المغاربه» به مسجد الاقصی یورش بردند.

این نگهبان مسجدالاقصی همچنین تصریح کرد، آنچه که در یورش‌های امروز و دیروز افراط‌گرایان مورد توجه است، این می‌باشد که یورش‌ها به مسجدالاقصی با حمایت تعداد زیادی از نیروهای ویژه اسرائیلی صورت گرفته و این امر با آنچه در گذشته رخ می‌داد، متفاوت است.

یورش به مسجدالاقصی برای دومین روز متوالی و پس از گذشت حدود ۲۰ روز از ممانعت رژیم صهیونیستی از ورود فلسطینیان به این مسجد صورت گرفت.

نیروهای رژیم صهیونیستی مانع انجام فعالیت نگهبانان مسجدالاقصی شدند و برخی از آنها را بازداشت و عامدانه حرمت مسجدالاقصی را هتک کردند.

شهرک‌نشینان اسرائیلی صبح روز یکشنبه نیز با حمایت نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی یورش بردند. این نیروها و نیروهای ویژه حضور خود را در درب‌های مسجد الاقصی افزایش داده و سیم‌های خاردار را در اطراف آن نصب کردند. آنها به ضرب و شتم جوانان فلسطینی پرداخته و مانع ورودشان به مسجد الاقصی شدند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: