تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.

سرمربی لیل از قهرمانی با این تیم در لیگ فرانسه آن هم با وجود تیم پرستاره پاری سن ژرمن بسیار خوشحال است و به ستایش از شاگردانش پرداخت.

کد خبر: ۹۲۵۵۸
۱۰:۰۵ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

سرمربی لیل: قهرمانی در حضور PSG دستاورد شگفت انگیزی است

دیدارنیوز - به نقل از کانال پلاس، لیل شگفتی ساز بزرگ لیگ فرانسه لقب گرفت. این تیم به یکه تازی پاری سن ژرمن پرقدرت پایان داد و توانست جام قهرمانی را در لیگ فرانسه بالای سر برد.

کریستوف گالتیه، سرمربی لیل بعد از قهرمانی تیمش گفت:روز سخت و پرفشاری برای ما بود. لحظات سختی را تجربه کردیم اما بسیار خوشحال هستیم که همه چیز به خوبی به پایان رسید. قهرمانی با حضور تیم پاری سن ژرمن شگفت انگیز است.

او ادامه داد: این قهرمانی به لطف درخشش بازیکنان بود. ما برای مدعیان قهرمانی امتیازات لازم را جمع آوری کردیم و نشان دادیم که شایسته قهرمانی هستیم. نمی توانم پیروزی برابر پاری سن ژرمن را در "پارک د پرنس" فراموش کنم. من این ترکیب و بازیکنان را دوست دارم.

لیل و پاری سن ژرمن هر دو در هفته پایانی به پیروزی دست پیدا کردند تا این لیل باشد که با یک امتیاز بیشتر نسبت به حریف قدرتمند خود جام قهرمانی را بالای سر برد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: