تیتر امروز

ساخت دیوار مرزی ایران و ترکیه؛ خاورمیانه پشت حصار!
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۱) + فایل صوتی

ساخت دیوار مرزی ایران و ترکیه؛ خاورمیانه پشت حصار!

در یازدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی رضا قنبری به سراغ موضوع بحث‌برانگیز هفته‌های اخیر یعنی ساخت دیوار مرزی ایران و ترکیه پرداخته است. انگیزه‌های دولت ترکیه و مختصات این دیوار چیست؟

حسینی‌کیا: کاندیداهای انتخابات از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اشاره به ویژگی های مطلوب کاندیدای انتخاباتی مورد نظر مردم تاکید کرد: بهتر است کاندیداها صرفا به معرفی برنامه های خود بپردازند و از حب و بغض های شخصی و جریانی پرهیز کنند.

کد خبر: ۹۲۵۵۴
۰۹:۵۸ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

حسینی‌کیا: کاندیداهای انتخابات از تخریب یکدیگر پرهیز کنند

دیدارنیوز - حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا درباره فضای انتخاباتی کشور عنوان کرد: اگر بخواهیم یک انتخابات مطلوبی را شاهد باشیم کاندیداهای انتخابات باید برنامه محور در صحنه حاضر شوند، برای مثال این مهم را تشریح کنند که قرار است در حوزه اشتغال، مسکن، کنترل و مدیریت نقدینگی، قیمت ارز و طلا و بسیاری از موارد دیگر همچون فعالسازی واحدهای تولیدی تعطیل شده چه اقدامی کنند و نگاهشان به حوزه هایی همچون واردات و سیاست خارجی چگونه است؟.
نماینده مردم سنقر در مجلس با تاکید بر اینکه کاندیداها باید به تشریح برنامه های خود بپردازند و خدایی نکرده از تخریب یکدیگر پیرهیز کنند چراکه این رفتار زیبنده نظام و انقلاب اسلامی نیست، تصریح کرد: اگر قرار باشد کاندیداها به تخریب یکدیگر بپردازند و به حب و بغض های شخصی و جریانی بپردازند این رفتار بر انتخاب مناسب مردم هم تاثیر منفی خواهد داشت.

حسینی کیا در پایان اضافه کرد: معتقدم ملت ایران مردمی است که پای ارزش های انقلاب ایستاده و خواهد ایستاد و همیشه در همه مناسبت ها جهان را مبهوت خود ساخته است، این مردم عزیز این بار هم به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک خواهند گفت و بار دیگر جهانیان را مبهوت خواهند کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: