تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به ارسال نامه‌ای به شورای نگهبان درباره کاندیداتوری زنان در انتخابات ریاست جمهوری گفت: از شورای نگهبان درخواست کردم برای اولین بار یک زن را در میان نامزد‌ها تایید کنند تا به احیای سرمایه‌های اجتماعی کشور کمک کرده باشند؛ منتظریم.

کد خبر: ۹۲۴۹۳
۱۳:۲۷ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

ابتکار: منتظر تایید یک زن در میان نامزد‌های ریاست جمهوری هستیم

 

دیدارنیوز ـ معصومه ابتکار در حساب توئیتری خود نوشت:" ‏هفته گذشته در نامه‌ای به دبیر شورای نگهبان از ایشان درخواست کردم ظرفیت قانون اساسی برای کاندیداتوری ‎زنان را درانتخابات ریاست جمهوری در نظر بگیرند و برای اولین بار یک ‎زن را در میان نامزد‌ها تایید کنند تا به احیای سرمایه‌های اجتماعی کشور کمک کرده باشند، منتظریم. "

ابتکار پیش از این گفته بود که با توجه به ثبت‌نام حدود ۴۰ نفر از زنان کشور برای انتخابات ریاست جمهوری و حضور چهره شاخصی همچون "زهرا شجاعی" در میان آنها، انتظار می‌رود شورای نگهبان این‌بار رجل سیاسی مونث را تایید کند تا یکی دیگر از ظرفیت‌های بالفعل‌نشده قانون اساسی محقق شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۲
0
0
و البته این نامزدها احتمالا زیر لفظی هم میخوان ! گل و شاخه نبات هم میخوان . تو خمینی شهر شبای عروسی خانوما کف میزدن و یه شعر رو با هم میخوندن . میگفتن ( باغ گیلاس رو وا کن / شاخه نبات رو جا کن )