تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به شایعه برکناری اش با خنده، گفت: اکنون در حال نظارت بر زمین ورزشگاه شهدای فولاد برای بازی مقابل تراکتور هستم.

کد خبر: ۹۲۴۳۴
۰۹:۰۰ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

خنده آذری در واکنش به برکناری اش از مدیرعاملی باشگاه فولاد

دیدارنیوز - سعید آذری در گفت و گو با ایسنا در واکنش به خبرهایی مبنی بر برکناری اش با خنده، اظهار کرد: من الان در ورزشگاه شهدای فولاد و در حال نظارت بر زمین و مهیا شدن آن برای بازی روز دوشنبه مقابل تراکتور هستم.

وی با بیان این که جالب است که وقتی پستی در اینستاگرام به اشتراک می گذارم، این همه درباره آن تحلیل و تفسیر می شود، افزود: شاید من با پستی که منتشر کرده ام، می خواستم یک ماه حضورم در اینستاگرام کمرنگ تر باشد و نباید سریع این پست ها را به موضوعات دیگر تعمیم می دهیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: دو روز پیش نیز گفتم تا زمانی که در فولاد هستم با تمام وجود کار می کنم اما واقعا این که پست هایم در اینستاگرام با چنین واکنش هایی همراه است، برایم جالب است.

وی در پایان نیز عنوان کرد: امیدوارم در بازی با تراکتور هم سه امتیاز دیگر کسب کنیم و آن را به هواداران واقعی تیم که قلب شان برای فولاد می تپد تقدیم کنیم.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: