تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

بسیاری از دستگاه‌های اجرایی بخشنامه رئیس سازمان برنامه و بودجه در زمینه پرداخت امکانات رفاهی نقدی و غیرنقدی به بازنشستگان را اجرا نمی‌کنند.

کد خبر: ۹۲۳۶۹
۱۳:۴۸ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

سازمان برنامه و بودجه

دیدارنیوز - به گزارش ایلنا به نقل از شبکه خبری بازنشستگان، تیرماه سال گذشته بخشنامه‌‌ای از سوی محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، ابلاغ شد که بر مبنای آن دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در سقف اعتبارات مصوب، امکانات رفاهی اعم از نقدی و غیرنقدی را به بازنشستگان خود ارائه کنند.

با این حال گزارش‌ها حاکی است که بسیاری از دستگاه‌های اجرایی، این بخشنامه را اجرا نمی‌کنند.

در این بخشنامه آمده است: در اجرای تبصره ۲ ماده ۷ و ماده ۱۸ ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور موضوع تصویب نامه دوم اردیبهشت ماه  سال۱۳۹۹ هیئت وزیران دستگاههای اجرایی می‌توانند نسبت به ارائه امکانات رفاهی اعم از نقدی و غیر نقدی به بازنشستگان و مستمری بگیران خود در سقف اعتبارات مصوب مربوط اقدام کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: