تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...
تابلو بورس

وقتی شاخص کل بورس در نیمه سال ۱۳۹۷، ۷ هزار واحد ریخت، بزرگ‌ترین سقوط بازار طی یک بازه ده ساله رخ داده بود، اما امروز و در آغازین روز ماه خرداد شاخص کل بورس بیش از ۲۷ هزار واحد افت داشت.

کد خبر: ۹۲۳۵۹
۱۳:۰۹ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

تابلوی بورس شاخص کل هم وزن فرابورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱ خرداد، شاخص کل بورس، شاخص کل هم‌وزن و شاخص فرابورس روندی نزولی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۲.۳۹ درصد نزول کرد و ۲۷ هزار و ۵۹۱ واحد کاهش داشت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۲۷ هزار و ۲۵۳ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش ۴ هزار و ۸۹۷ واحدی بر روی ۳۹۲ هزار و ۸۵ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فملی»، «فارس»، «کگل»، «شستا»، «کچاد»، «تاپیکو» و «شپنا». شش نماد از این هفت نماد منفی بودند.

نماد‌های «برکت»، «شستا»، «خودرو»، «فملی»، «خساپا»، «ثامید» و «اپال» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «فگستر»، «فتوسا»، «ساوه»، «کرمان»، «وسپهر»، «شگویا» و «بپاس» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۱۳ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۵۴ نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز بیش از۹۷۵ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به بیش از دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۱۲۸ واحد ریزش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۶۶۲ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «بپارس»، «آریا»، «زاگرس»، «هرمز»، «شگویا»، «ذوب» و «صبا».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
0
0
حسن کی میمیری یه ملت جشن بگیره؟؟؟