تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

ثمر فاطمی، روزنامه نگار مدعی شد : «براساس شنیده‌ها رضا رشیدپور، احسان علیخانی و محمدحسین میثاقی به مرکز بهداشت صداوسیما رفته و واکسن کرونا زده‌اند.»

کد خبر: ۹۲۳۴۴
۱۲:۳۱ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

احسان علیخانی و میثاقی واکسن کرونا زدند؟

دیدارنیوز - به نقل از آخرین خبر، نوشت: انتشار شایعاتی درباره آغاز واکسیناسیون مدیران و مجریان صداوسیما با واکنش‌هایی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.

بخصوص که واکسیناسیون تا امروز فقط به سالمندان اختصاص داشته است.

سردبیر تجارت نیوز در توییتر خود عکسی از کارت مخصوص دریافت واکسن سینوفارم با مهر معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما را منتشر کرده که نوبت تزریق واکسن روی آن ۳۱ اردیبهشت ذکر شده است.

این روزنامه نگار وزیر بهداشت و مدیر روابط عمومی این وزاتخانه را خطاب قرار داده و نوشته: «واکسیناسیون کارکنان صداوسیما بر اساس چه اولویتی آغاز شده است؟ بقیه مردم در انواع مشاغل پرخطر در معرض خطر کرونا نیستند؟»

ثمر فاطمی روزنامه نگار دیگری‌ست که یک شایعه داغ را مورد توجه قرار داده و در توییتر نوشته:

«براساس شنیده‌ها رضا رشیدپور، احسان علیخانی، میثم فضل‌علی مدیر گروه ورزش شبکه سه، نجم‌الدین شریعت مجری سمت خدا و مهدی هاشمی تهیه کننده فوتبال برتر و محمدحسین میثاقی با همراهی علی فروغی به مرکز بهداشت صداوسیما رفته و واکسن کرونا زده‌اند.

مشخص نیست خود فروغی واکسن زده یا خیر. طبق مصوبه ستاد ملی کرونا قرار بود نفرات کمی از صداوسیما که در ارتباط با برنامه مناظرات مشغول به کار هستند، واکسینه شوند.»

ظاهرا منبع اصلی این شایعه یکی از اتاق‌های کلاب هاوس بوده است.

و هنوز نه مدیران صداوسیما و نه هیچیک از مجریانی که به نام‌شان اشاره شده، این شایعات را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: