تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال بار دیگر از آمادگی قطر برای میزبانی جام جهانی خبر داد و بر حمایت این کشور و فیفا از حقوق کارگران تاکید کرد.

کد خبر: ۹۲۲۶۷
۰۸:۴۹ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

اینفانتینو: کارگران و حقوق بشر اولویت فیفا و قطر است

دیدارنیوز - به نقل از الوطن، قطر میزبان جام جهانی 2022 است. رسانه های خارجی به ویژه انگلیسی ها انتقادهای زیادی از رعایت نکردن حقوق کارگران توسط قطری ها داشته اند.

جیانی اینفانتینو رئیس فیفا گفت: فیفا و قطر توجه ویژه ای به رعایت حقوق کارگران و حقوق بشر دارند. وضعیت کارگران و حقوق بشر برای ما و قطر در اولویت قرار دارد و در این زمینه نگرانی وجود ندارد. من اطمینان دارم که جام جهانی قطر در تاریخ برگزاری جام های جهانی منحصر به فرد خواهد شد.

او درباره آمادگی قطر گفت: قطر به خوبی خود را آماده برگزاری این رقابت بزرگ کده است. به زودی جام کشورهای عربی به میزبانی قطر برگزار می شود و این فرصت بسیار خوبی است تا جهان از آمادگی قطر باخبر شود.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: