تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.

مربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از جدایی شیخ دیاباته مهاجم خارجی این تیم بی اطلاع است، گفت: مشخص نیست مقابل ذوب آهن حسینی درون دروازه است یا مظاهری.

کد خبر: ۹۱۹۱۴
۱۶:۴۹ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
از جدایی «شیخ دیاباته» بی‌اطلاعم/ راه استقلال پاک است
 
دیدارنیوز ـ صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور اظهار داشت: بازی مشکلی مقابل ذوب آهن در پیش داریم. ذوب آهن از نظر ساختار دفاعی منسجم و مستحکم است و روی ضد حملات هم تیم خطرناکی است. یک بازی با این تیم انجام دادیم و دیدار این تیم با گل گهر هم آنالیز شده تا با اتخاذ راهکار‌های مناسب به نتیجه لازم برسیم.

وی اضافه کرد: امیدوارم در دیدار فردا مثل دو بازی قبل فوتبال روی بدش را به ما نشان ندهد و با بازی بهتر و اشتباهات کمتر پیروز شویم.

مربی آبی پوشان در خصوص غیبت شیخ دیاباته در تمرینات و احتمال جدایی وی به دلیل مشکلات مالی، گفت: آسیب دیدگی او در حال بررسی است و اگر شرایط بازی داشته باشد، در این مسابقه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما اینکه آیا او قصد جدایی از تیم دارد یا خیر، این را من خبر ندارم.

مصطفوی در خصوص نحوه استفاده از رشید مظاهری و سیدحسین حسینی در درون دروازه استقلال و احتمال بازی کردن حسینی مقابل ذوب آهن، تاکید کرد: اول از حسینی که کاپیتان دوم تیم هم هست نهایت تشکر را دارم، چون در تمرینات همکاری لازم را داشته و از روحیه و انگیزه مناسبی برخوردار است. اما اینکه چه کسی بازی کند کاملاً در اختیار سرمربی است که تصمیم می‌گیرد در هر بازی از چه بازیکنی استفاده کند.

مربی استقلال در خاتمه گفت: دربی و اتفاقات آن تمام شده و همه تمرکز ما بر روی بازی با ذوب آهن است. تنها چیزی که در این باره می‌گویم این است که ما استقلال هستیم و به نجابت و اصالتی که داریم افتخار می‌کنیم. راه ما یک راه پاک است و تاریخ نشان داده راه ما با خیلی از باشگاه‌ها متفاوت است. هر باشگاهی فرهنگ خودش را دارد و اصالت و نجابت در استقلال ذاتی است. چه از نظر فنی چه از نظر اخلاقی راه خودمان را داریم، اما به روش دیگر تیم‌ها هم احترام می‌گذاریم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: