تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.
تابلو بورس

امروز نیز به مانند دیروز، شروع تغییرات بورس مثبت بود، اما در نیمه دوم روز نتوانست روند را حفظ کند و شاخص کل بورس و شاخص هم‌ارز بورس منفی شدند.

کد خبر: ۹۱۶۲۰
۱۳:۴۴ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

تابلوی بورس شاخص کل

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۲ اردیبهشت، شاخص کل بورس و شاخص کل هم‌ارز روندی نزولی داشتند، اما شاخص کل فرابورس صعودی بود. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۰۷ درصد نزول کرد و ۷۸۹ واحد کاهش داشت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۸۰۶ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش ۴ هزار و ۲۰۴ واحدی بر روی ۱۴۰ هزار و ۴۹۷ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فارس»، «فولاد»، «فملی»، «کچاد»، «خودرو»، «خساپا» و «اپال». پنج نماد از این هفت نماد مثبت بودند.

نماد‌های «برکت»، «خودرو»، «شپنا»، «خزامیا»، «فملی»، «شبندر» و «کاما» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «کزغال»، «فگستر»، «آریا»، «کرمان»، «فروی»، «وسپهر» و «ذوب» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.
آخرین قیمت ۷۳ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۳۶ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز بیش از۲۲۵ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به بیش از سه هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی صعودی، ۱۱۳ واحد افزایش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۶۶۷ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «میدکو»، «زاگرس»، «آریا»، «هرمز»، «ذوب»، «رفع» و «بپارس».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: