تیتر امروز

ساخت دیوار مرزی ایران و ترکیه؛ خاورمیانه پشت حصار!
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۱) + فایل صوتی

ساخت دیوار مرزی ایران و ترکیه؛ خاورمیانه پشت حصار!

در یازدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی رضا قنبری به سراغ موضوع بحث‌برانگیز هفته‌های اخیر یعنی ساخت دیوار مرزی ایران و ترکیه پرداخته است. انگیزه‌های دولت ترکیه و مختصات این دیوار چیست؟

بازگشت ۳ نمایش موفق تاریخ تئاتر به روی صحنه

تئاتر برادوی پس از بیش از یک سال تعطیلی ناشی از شیوع کرونا، اجرای سه نمایش موفق در تاریخ تئاتر را بار دیگر از سر خواهد گرفت.

کد خبر: ۹۱۰۴۱
۱۱:۰۴ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

 ۳ نمایش موفق تاریخ تئاتر به روی صحنه

دیدارنیوز ـ به نقل از ورایتی، «شیر شاه»، «هملیتون» و «شرور» به عنوان موفق‌ترین نمایش‌های اجرا شده در تاریخ تئاتر از تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۳ شهریور) بار دیگر به روی صحنه تئاتر برادوی خواهند رفت.

همچنین نمایش هایی، چون «از دوردست بیا»، «شیکاگو»، «خانم داوت فایر» و «خیلی مغرور نباش» نیز اعلام کرده اند از پائیز و همزمان با فعالیت مجدد تئاتر برادوی پس از بیش از یک سال تعطیلی به علت شیوع ویروس کرونا، بار دیگر میزبان مخاطبان در سالن‌های تئاتر خواهند بود.

فروش بلیت برای سه نمایش معروف «شیر شاه»، «هملیتون» و «شرور» از امروز (چهارشنبه ۱۲ می) آغاز می‌شود که خبر بسیار خوبی برای تئاتر برادوی است که پس از ماه‌ها تعطیلی و بدون کسب درآمد، امیدوار به بازگشت رونق به سالن‌های نمایش است.

نمایش «همیلتون» از شش سال پیش به روی صحنه می‌رود و نمایش «شرور» هم اولین بار ۱۷ سال پیش به روی صحنه تئاتر رفت و نمایش «شیرشاه» نیز سابقه ۲۳ ساله در اجرا دارد. این سه نمایش در مجموع و تاکنون ۱۷۶ میلیون مخاطب در سراسر جهان داشته اند و در زمان به روی صحنه رفتن شرایط اشتغال بیش از هزار نفر بازیگر را در تئاتر برادوی فراهم کردند و تعداد قابل توجهی از افراد نیز در پشت صحنه این نمایش‌ها مشغول بوده اند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: تئاتر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: