تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: تمام کمیته‌های امدادسراسر کشور باید بعد از جمع آوری فطریه فوری آن را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

کد خبر: ۹۰۹۶۰
۱۶:۴۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

سیدمرتضی بختیاری شماره حساب‌های پرداخت فطریه

دیدارنیوز ـ سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست خبری امروز سه شنبه (۲۱ اردیبهشت)، ضمن تبریک در پیش بودن عید سعید فطر، در خصوص جمع آوری زکات واجب فطریه و اعلام شماره حساب‌های آن، اظهار کرد: شورای عالی زکات درباره نحوه جمع آوری زکات فطریه به جمع بندی رسیده و از طریق وزارت کشور بخشنامه‌ای به تمام استانداران ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: نماز عید فطر در مناطق قرمز و نارنجی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در فضای باز برگزار خواهد شد و در سایر نقاط نیز نماز با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برقرار است.

وی افزود: با وارد کردن کد دستوری *۸۸۷۷*۵# هموطنان ارجمند می‌توانند از میزان زکات فطریه سادات، زکات فطریه عام، کفاره عمد و کفاره غیر عمد مطلع شوند.

وی تصریح کرد: شماره حساب مربوط به فطریه زکات سادات ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۸۱۱۵ است و فطریه سادات به سادات داده می‌شود، ولی به لحاظ مسائل شرعی که فطریه عام به سادات داده نمی‌شود کد دستوری و شماره حساب تفکیک شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، ادامه داد: شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۸۳۳ مربوط به فطریه عام است و کسانی که نتوانند در نماز عید فطر شرکت کنند از داخل منزل می‌توانند به شماره حسابی که از طریق مراجع ذی صلاح اعلام خواهد شد، فطریه را واریز کنند.

وی افزود: شماره حساب کفاره عمد ۶۰۳۷۹۹۳۹۵۰۰۸۴۶۶۶ و شماره حساب کفاره غیر عمد که مربوط به بیمارانی می‌شود که نتوانسته‌اند روزه بگیرند ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۴۰۷ است.

وی تصریح کرد: در بخش زکات در اپلیکیشن‌های بله، سکه و سنا، فطریه برای مشترکین فعال شده و کسانی که می‌خواهند برای پرداخت فطریه خود اقدام نمایند می‌توانند از این اپلیکیشن‌ها استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: به لحاظ مسئولیت‌های شرعی تمام کمیته‌های امداد سراسر کشور موظف هستند که بعد از جمع آوری فطریه در اسرع وقت آن را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: