تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.
رئیس اداره نظارت بر حیات وحش استان تهران:

رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست استان تهران گفت: مدیر باغ وحش صفادشت برای هدایت گورخر‌های آفریقایی به داخل مجموعه آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار داده که این کاری غیرکارشناسی است و باید از چشم بند استفاده می‌شد.

کد خبر: ۹۰۹۵۷
۱۶:۳۵ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

 گورخر‌های آفریقایی باغ وحش صفادشت

دیدارنیوز ـ محمد کرمی با اشاره به فیلم منتشر شده از ضرب و شتم گورخر‌ها توسط مدیر باغ وحش صفادشت که منجر به تلف شدن یکی از گورخر‌ها شد، اظهار داشت: باید به صورت کارشناسی و برای هدایت گورخر‌ها به مجموعه باغ وحش از چشم بند یا پارچه استفاده می‌کرد تا آن‌ها را در مکان تعیین شده قرار دهد.

وی افزود: وجود جمعیت زیاد در مجموعه باعث استرس گورخر‌ها شده بود و آن‌ها از قرار گرفتن در مجموعه خودداری می‌کردند.

رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست استان تهران گفت: همچنین این نوع برخورد با گورخر‌ها باعث تشویش اذهان عمومی می‌شود.

منتظر نظر دامپزشکی درباره تلف شدن گورخر آفریقایی هستیم

وی با بیان اینکه هنوز علت تلف شدن گورخر نر آفریقایی اعلام نشده است، گفت: نمونه برداری‌های لازم از گورخر نر آفریقایی انجام شده است و منتظر جواب اداره کل دامپزشکی استان هستیم.

کرمی ادامه داد: هنوز نظر قطعی در مورد تلف شدن این حیوان بدون اعلام نظر دامپزشکی امکان ندارد.

وی در این باره افزود: شرکت وارد کننده حیوانات از هلند مدارکش کامل نبوده است و به همین دلیل و مصادف شدن با روز جمعه، گورخر‌ها چند روز در گمرک معطل شدند.

به گزارش ایرنا، سه راس گورخر آفریقایی شامل ۲ ماده و یک نر از کشور هلند به ایران منتقل، و پس از چند روز نگهداری در گمرک، ۱۲ اردیبهشت امسال به مرکز نگهداری حیات وحش صفادشت در استان تهران منتقل شدند که گورخر نر ۱۳ اردیبهشت تلف شد.

کلیپی از نحوه انتقال سه گورخر آفریقایی منتشر شده است که در آن گورخر‌ها در جوی آب‌ها گیر افتاده بودند و در مکان دیگری ضرب و شتم گورخر‌ها توسط مدیر باغ وحش صفادشت صورت گرفته بود.

شهرستان ملارد دارای ۲ بخش مرکزی و صفادشت است که در جنوب غرب استان واقع شده است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: باغ وحش
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: