تیتر امروز

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!
از چشم جهان (۱۵)

ایران در شانگهای؛ گذر از هندوکش و هیمالیا!

پانزدهیمن شماره «از چشم جهان» به مطلب روزنامه تایوان نیوز با عنوان «پیوستن ایران به سازمان همکاری های شانگهای چه معنایی دارد؟» اختصاص دارد که به بررسی ابعاد مختلف پیوستن ایران به سازمان شانگهای...

مجید ملک زاده بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت

مجید ملک زاده، هنرمند هنر‌های سنتی مشبک و معرق فلز و مدیر موزه صلح اصفهان در اثر ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت.

کد خبر: ۹۰۲۷۴
۱۰:۳۱ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

مجید ملک زاده بر اثر ابتلا به کرونا جان باخت

دیدارنیوز ـ مجید ملک زاده، هنرمند هنر‌های سنتی مشبک و معرق فلز و مدیر موزه صلح اصفهان به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا و پس از ۲۳ روز جنگ با این بیماری جان خود را از دست داد.

انسیه هوشیاری، همسر این هنرمند ضمن تأیید این خبر با بیان اینکه همسرم پس از طی مراحل درمان کرونا در بیمارستان و بهبودی نسبی به خانه منتقل شد، اضافه کرد: متأسفانه وی پس از دو روز ترخیص از بیمارستان بر اثر عوارض ناشی از ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داد.

گفتنی است این هنرمند ۴۰ ساله دوران کودکی سختی را به دلیل ابتلاء به بیماری پشت سر گذاشت، اما با حمایت‌های خانواده اش موفقیت‌های خوبی را به دست آورد و پایه گذار موزه صلح اصفهان بود.

او در کارنامه کاری خود طراحی پنج پروژه عظیم جهانی با رویکرد کار تیمی برای ارائه به جهانیان با راهکار‌های خلاقانه هنر و ادبیات ایران و جهان، تدوین ده‌ها مقاله علمی چاپ شده در رسانه‌های معتبر جهانی و فعالیت‌های علمی و هنری برای ترویج صلح در جهان را دارد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر