تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: از ساعت ۶ بامداد امرروز (شنبه) کوه‌های "باخ تاژ" بخش ارم در شرق شهرستان دشتستان از توابع این استان دچار آتش سوزی شد.

کد خبر: ۹۰۲۵۱
۰۹:۲۹ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

آتش در کوه‌های دشتستان

دیدارنیوز ـ فیض الله رزمجو افزود: از ابتدای آتش سوزی نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی، مردم و عشایر برای خاموش کردن آتش به منطقه اعزام شده‌اند و در زمان حاضر بیش از ۵۰ نفر در منطقه وقوع آتش سوزی حضور دارند.

وی بیان کرد: هرچند اقدام‌ها و هماهنگی لازم برای اعزام بالگرد به منطقه دچار آتش سوزی انجام شده‌است، اما با توجه به اینکه آتش در ارتفاعات رخ داده و امکان فرود بالگرد در منطقه نیست تلاش ما براین است که با توان نیرو‌های مردمی و یگان حفاظت آتش هر چه زودتر در منطقه کنترل و مهار شود.

رزمجو اضافه کرد: علت آتش سوزی در دست بررسی است.

وی یادآورشد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۳۵ هکتار از مراتع استان بوشهر در سه فقره آتش‌سوزی از بین رفته است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: آتش سوزی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: