تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

جریمه یک شرکت در شیراز که ارز گرفت، اما کالا وارد نکرد

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد: یک شرکت واردات مواد غذایی در شیراز که ارز برای وارد کردن این نوع کالا دریافت کرده بود، به تعهداتش عمل نکرد و جریمه شد.

کد خبر: ۹۰۱۴۷
۱۴:۴۲ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

جریمه یک شرکت در شیراز

دیدارنیوز ـ غلامرضا سالاری گفت: این شرکت بازرگانی مبلغ ۱۸۰ هزار درهم ارز دولتی بابت واردات مواد غذایی از بانک دریافت کرد درحالی بود که طبق گزارش گمرک، شرکت مذکور هیچ کالایی را در این رابطه وارد کشور نکرد.

مطلب دریافتی از اداره کل تعزیرات حکومتی فارس به نقل از سالاری ادامه داد: بانک عامل با طرح شکایت در تعزیرات حکومتی استان فارس خواستار رسیدگی به موضوع شد که پرونده‌ای در شعبه ششم این اداره کل تشکیل شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس اضافه کرد: با احضار مدیرعامل این شرکت به شعبه، تحقیقاتی پیرامون موضوع انجام شد و نهایتا تخلف عدم ایفای تعهد شرکت مذکور محرز و شعبه رسیدگی کننده حکم به استرداد ۱۸۰ هزار درهم به بانک شاکی و تعلیق کارت بازرگانی شرکت متخلف به مدت ۶ ماه صادر کرد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: ارز دولتی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر