تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

درآمد کلان تیم‌های اروپایی از لیگ قهرمانان اروپا

تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا درآمد کلانی از این رقابت‌ها دارند.

کد خبر: ۹۰۱۳۵
۱۶:۳۰ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

 از لیگ قهرمانان اروپا

دیدارنیوز - حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای تمام باشگاه‌های اروپایی بسیار سودآور است، به همین دلیل تمامی باشگاه‌ها تمایل زیادی دارند تا در این رقابت‌ها حضور داشته باشند و یکی از دلایل اصلی مخالفت بسیاری از باشگاه با برگزاری سوپرلیگ اروپا این بود که شانس حضور در یک تورنمنت پر منفعت مثل لیگ قهرمانان را از آن‌ها می‌گرفت. رویارویی با بهترین تیم‌های اروپایی و جدال با تیم‌های سطح اول و ستارگان فوتبال اروپا تجربه‌ای است که تیم‌ها در این رقابت‌ها بدست می‌آورند، اما از نظر مالی هم تیم‌ها سود قابل توجهی به دست می‌آورند.

یوفا برای حضور در دور گروهی مبلغ ۱۵.۲ میلیون یورو برای هر باشگاه در نظر گرفته است. به ازای هر برد ۲.۷ میلیون یورو، تساوی ۰.۹ میلیون یورو، صعود به دور یک شانزدهم ۹.۵ میلیون یورو، صعود به یک چهارم نهایی ۱۰.۵ میلیون یورو، صعود به نیمه نهایی ۱۲ میلیون یورو، صعود به فینال ۱۵ میلیون یورو و رسیدن به عنوان قهرمانی ۱۹ میلیون یورو به باشگاه می‌پردازد.

این مبلغ البته صرفا پولی است که یوفا به باشگاه‌ها پرداخت می‌کند و باید به این ارقام، درآمد‌های کلان حق پخش تلویزیونی و مسائل دیگر را اضافه کرد تا مشخص شود که باشگاه‌های اروپایی چه درآمد کلانی از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به دست می‌آورند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر