تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

گالری‌گردی با شرط ماسک بهداشتی

نمایشگاه‌های آثار هنر‌های تجسمی همچون «آوند زمان»، «بی خوف، بی خیال»، «طبیعت با جان»، «هرکجا ماهی می‌رود، آب می‌رود» و «چرخ بی‌کران» در حالی میزبان گالری گردان در پایتخت هستند که در دعوت نامه‌های خود از امتناع حضور افراد بدون ماسک خبر دادند.

کد خبر: ۹۰۰۸۶
۱۲:۲۱ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

گالری‌گردی با شرط ماسک بهداشتی

دیدارنیوز ـ درحالی که همه گیری ویروس کرونا در موج چهارم، وضعیت پایتخت را قرمز کرده است، نمایشگاه‌های آثار هنر‌های تجسمی در حالی میزبان گالری گردان در پایتخت هستند که در دعوت نامه‌های خود بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازدید کنندگان تاکید کردند و از امتناع حضور افراد بدون ماسک خبر دادند.

نمایشگاه گروهی نقاشی در گالری آرتیبیشن

نمایش آثار نقاشی ناصر اویسی، محمدعلی ترقی‌جاه و صادق تبریزی جمعه ۱۷ اردیبهشت در گالری آرتیبیشن آغاز به کار می‌کند و تا یکشنبه ۲۶ اردیبهشت در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ ادامه دارد.

آوند زمان در گالری شیرین

نمایشگاه انفرادی طراحی و نقاشی حمیدرضا اندرز جمعه ۱۷ اردیبهشت در گالری شیرین آغاز به کار می‌کند و تا چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ در خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه‌ی سیزدهم، پلاک ۵ ادامه خواهد داشت.

بی خوف، بی خیال در گالری اثر

نمایشگاه نقاشی مژگان بختیاری با عنوان «بی خوف، بی خیال» ۱۰ اردیبهشت تا ۷ خرداد در گالری اثر واقع در خیابان ایرانشهر، کوی برفروشان، شماره ۱۶، روبروی خانه هنرمندان میزبان هنردوستان است.

انسانم من، رنج برده‌ام من، سر از اینجا در آورده‌ام من در گالری طراحان آزاد

نمایشگاه آثار فرشید ملکی با عنوان «انسانم من، رنج برده‌ام من، سر از اینجا در آورده‌ام من» از ۱۰ اردیبهشت در گالری طراحان آزاد به نشانی میدان فاطمی، میدان گل‌ها، میدان سلماس، شماره ۵ برقرار است.

منتخب ۳ در گالری نگر

نمایشگاه گروهی نقاشی خط «منتخب ۳» با آثاری از فریدون امیدی، علیرضا آستانه، محمد بزرگی، کوروش قاضی مراد و مریم قنبریان ۱۰ تا ۲۱ اردیبهشت در گالری نگر به نشانی زیر پل کریم‌خان، بین ایرانشهر و ماهشهر، پلاک ۱۵۴، طبقه اول برپاست.

طبیعت با جان در گالری ثالث

نمایشگاه گروهی «طبیعت با جان» تا ۲۹ اردیبهشت در گالری ثالث واقع در کریم‌خان زند، بین ایرانشهر و ماهشهر، شماره ١٤٨ میزبان علاقه‌مندان به هنر است.

هرکجا ماهی می‌رود، آب می‌رود در گالری این جا

نمایشگاه آثار نجمه کزازی با عنوان «هرکجا ماهی می‌رود، آب می‌رود» تا ۱۸ اردیبهشت در گالری این جا به نشانی خیابان کریم‌خان‌زند، میرزای شیرازی، شماره ۹۵ برپاست.

چرخ بی کران در گالری پروژه‌های آران

نمایشگاه آثار حدیث فخر با عنوان «چرخ بی کران» تا ۱۷ اردیبهشت در گالری پروژه‌های آران برپاست. علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی خیابان نوفل‌لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک ۵، ورودی حیاط مراجعه کنند.

ایران دیار کهن در گالری موزه عکسخانه شهر

نمایشگاه عکس‌های لوئیجی پشه با عنوان «ایران دیار کهن» تا ۲۸ اردیبهشت در موزه عکسخانه شهر به نشانی خیابان بهارشیراز، بوستان بهارشیراز برپاست.

منبع: ایرنا
برچسب ها: گالری گردی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر