تیتر امروز

گزارش زنده: استقلال ۱ ـ هوادار صفر

گزارش زنده: استقلال ۱ ـ هوادار صفر

روز دوم از هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران امروز عصر برگزار می‌شود و استقلال در یک بازی حساس میزبان تیم هوادار است. در بازی نخست امروز نیز گل‌گهر سیرجان با ۴ گل تراکتور را برد.
فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

استاندار کرمان: تمامی اقدامات لازم برای مناطق سیلزده در حال انجام است

استاندار کرمان در بازدید از مناطق سیل زده و دیدار با خانواده‌های جانباختگان این حادثه ضمن اشاره به اعزام ۱۴ تیم ۸۰ نفره به منطقه گفت: آبرسانی و تامین برق برای روستا‌های خسارت زده صورت گرفته و به طور کلی تمامی اقدامات لازم درحال انجام است.

کد خبر: ۹۰۰۲۸
۰۹:۴۴ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

استاندار کرمان مناطق سیل زده

دیدارنیوز ـ علی زینی وند شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان کرمان ضمن تسلیت به مناسبت جانباختگان این حادثه به رسانه‌ها گفت: به دنبال سیل چند روز گذشته اقدامات بسیار موثری انجام شد و طی روز‌های گذشته به صورت مرتب اعلام هشدار از ستاد بحران، صدا و سیما و رسانه‌ها انجام شد.

وی افزود: پس از حادثه تیم‌های مختلف شامل ۱۴ تیم ۸۰ نفره به محل اعزام شدند، علاوه بر آن نیرو‌های مردمی و سپاه نیز رفتند و اقدامات اولیه را انجام دادند، پیکر‌های این کارمندان خدوم شرکت برق بلافاصله کشف و کار‌های قانونی شان انجام گرفت.

زینی وند تصریح کرد: امروز هم ما به این منطقه آمدیم تا ضمن تسلیت به خانواده‌ها از نزدیک با خساراتی که سیل وارد کرده دیدن کنیم و موضوعات را با مدیران بررسی کنیم.

وی با بیان اینکه جاده، برق، انتقال آب آسیب زیادی دیده است، بیان کرد: از سال گذشته با پیگیری‌های ستاد بحران، معاونت عمرانی، ارتش و سایر دستگاه‌ها ایمن سازی و ایجاد حفاظتی انجام شده و همانطور که مشاهده می‌کنید در خود روستا‌ها خسارت آنچنانی نداریم.

به گفته وی، بخشی از اراضی کشاورزی دچار آسیب شده اند که در مقرر شد مطالعه جدی روی جاده و خط توزیع برق به صورت همه جانبه صورت گیرد تا خسارات احتمالی آینده کاهش یابد.

استاندار کرمان ضمن بازدید از روستای هرمنگ و خشوئیه به لزوم اهمیت سیل بند در این روستا‌ها تاکید کرد.

زینی وند ادامه داد: برق روستا‌ها از طریق ژنراتور تامین می‌شود و آبرسانی هم صورت گرفته است، تیم‌های دیگری را به سمت روستا‌های کشیت و چند روستای دیگر اعزام کردیم و به طور کلی تمام اقدامات لازم در دست انجام است.

وی گفت: مسیر گلباف - هرمگ جاده ایمن و پایداری نیست همچنین شبکه انتقال هم اینگونه است، مقرر شد معاونت عمرانی در طی کارگروهی مطالعات جدی در زمینه پایداری شبکه برق انجام شود و ایمن سازی جاده‌ها انجام شود تا دیگر شاهد خسارت نباشیم.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: حادثه جان باختن نیرو‌ها به ما مجددا تذکر داد که ابتدا هشدار‌ها را در نظر بگیریم و سپس اقدامات را انجام دهیم و اظهار امیدواری کرد شاهد اتفاقات تلخ این چنین نباشیم.

همچنین در ادامه استاندار کرمان و هیات همراه، در شهر راین، با خانواده مرحوم محمد میرزاحسینی از نیرو‌های جان باخته اداره برق راین در ماموریت منطقه سیل زده گلباف، دیدار و ابراز همدردی کردند.

دکتر زینی وند با قدردانی از اقدامات نیرو‌های برق در راه خدمت به مردم تصریح کرد: حقوق قانونی خانواده جانباختگان را پیگیری می‌کند.

وی با حضوردر منزل مرحوم علی توسلی از نیرو‌های جان باخته اداره برق بخش ماهان در ماموریت به منطقه سیل زده گلباف با خانواده این مرحوم ابراز همدردی و پیام تسلیت وزیر نیرو و معاون اول رییس جمهور را به آن‌ها ابلاغ کرد.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر